Koledar

Predvideni letni plan (Lahko pride do spremembe plana):

18.1.2020 trening reprezentanca v borbah kadeti in mladinci

2.2.2020 klubska tekma,  kick, tehnika in borbe Ivančna Gorica

8.2.2020 M-2 borbe Hrvaška

22. in 23.02.2020 Slovenija Open borbe Ljubljana

29.2.2020 trening mladinska reprezentanca v borbah

29.2.-1.3.2020 Trening reprezentanca tehnika

8.3.2020 Šmartno Litija Pokal borbe Slovenija – odpade

14.3.2020 14.FENIKS BUDO SPORT KUP borbe/tehnika Zagreb – odpade

15.3.2020 Trening reprezentanca tehnika – odpade

22.3.2020 Državno prvenstvo tehnika – prestavljeno na spomlad!

29.3.2020 Plemeniti Turnir Zaprešić Zagreb/ Redpower liga/ Šabac Open Srbija/ Budimpešta borbe/tehnika???? borbe/tehnika – odpade

12.4.2020 Ljubljanska liga borbe/tehnika/kick – odpade

Državno prvenstvo borbe – prestavljeno na spomlad!

3.4.2020 Evropsko prvenstvo klubsko borbe/tehnika Poreč – odpade

11.4.2020 Trening reprezentanca tehnika – odpade

21.04.2020 Polaganje vrtec Škofljica – prestavljeno

22.04.2020 Polaganje vrtec IVG – prestavljeno

23.04.2020 Polaganje vrtec Lavrica – prestavljeno

1.5.2020 Izlet Umag – odpade

10.5.2020 Čigra Open borbe/tehnika Zagreb – odpade

16.5.2020 Trening reprezentanca tehnika – odpade

17.5.2020 Ljubljanska liga borbe/tehnika/kick – odpade

23.5.2020 Karlovac Open borbe/tehnika  Karlovac – odpade

23.-24.05.2019 Susedgrad Sokol pokal borbe/tehnika Zagreb – odpade

30.-31.5.2020 Austria Open borbe Innsbruck – odpade

Dan Lavrice 

13.-14.06.2020 klubski piknik Ivančna Gorica

22.06.2020 polaganje za višji pas Ivančna Gorica

23.6.2020 polaganje za višji pas Ivančna Gorica

16.- 22.08.2020 Tabor Portorož

26.9.2020 Redpower Liga borbe/tehnika Maribor

3.10.2020 Kondor Open borbe/tehnika Zagreb

17.-18.10.2020 Croatia Open tehnika Zagreb

24.-25.10.2020 Serbia Open borbe Beograd

31.10.2020 Bosna Open

7.-8.11.2020 Croatia Open borbe Zagreb

22.11.2020 Taekwondo Pokal Ivančna Gorica

19.-20.12.2020 Polaganje za višji pas Ivančna Gorica