Poletne Igre Taekwondo 2019

V nedeljo, 16.06.2019, smo organizirali poletne igre Taekwondoja na šolskem igrišču v Ivačni Gorici, na katerem se je zbralo okrog 80 tekmovalcev. Nekaj tekmovalcev tekmovalo v dveh ali treh disciplinah. V poligonu je bilo 40, v balinanju 20 in v borbah 16 tekmovalcev. Zavarovalnica Triglav je bila sponzor tega dogodka. Zelo smo ponosni, da smo dobili tako močnega sponzorja za naš klub. Igre, ki so v našem klubu že tradicionalne, se udeleži vsako leto več članov, njihovih staršev in prijateljev. Prav prijetno smo se pozabavali in družili. Za žar sta poskrbel Gal Maršič. Renata Mavrič je v gozdu pripravila skriti zaklad za naše najmlajše.

Najprej sta jih v gozd popeljali s smerokazi, ki so jih vodili vse bližje skritega zaklada. Seveda je bilo potrebno opraviti na smerokazu zapisane naloge. Ko so naši malčki prišli do zadnje točke, jih je pričakal zaklad, ki so ga zlahka odkrili. Posladkali so se z bombončki.

Nadaljevali smo s poligonom, ki je bil vrh našega druženja. Odgovorni za poligon so bili Maša Porenta, Klavdija Dremelj in Jakob Marn. Vsi udeleženci poligona so dobili medalje za uspeh. Istočasno smo imeli tekmovanje v  balinanju. Za sojenje je bila odgovorna Vladimira Erjavec in Aleš Marn.

Letos drugič smo imeli še tekmovanje v borbah. Postavili smo ring in pripravljali elektronske ščitnike. Za elektroniko je bil zadolžen Žan Zupančič, sodniško delo je opravila Renata Mavrič, za prijave in tekoč potek je skrbela Maša Porenta.

Na koncu pohvalimo ekipo staršev, ki so pomagali pri pripravah dogodka in pri pospravljanju.

REZULTATI:

Deklice 3 -4 leta:

  1. mesto Nuška Bašar, 2. mesto Gloria Rudolf Gagič, 3. mesto Leoni Zakrajšek in Maša, 5. mesto Ditka Bašar, Lina Sitar, Sofi Zakrajšek in Manca Napotnik

Deklice nad 6. let:

  1. mesto Tajda Bašar, 2. mesto Vida Napotnik, 3. mesto Verica Krijanovič in Lana Kastelic, 5. mesto Taja Sitar in Izza Krajnik 

Dečki 5 leta:

  1. mesto Nik Jereb, 2. mesto Mark Horvat, 3. mesto Tim Hrovat Vidmar in Tim Čoš

Dečki 6 let:

  1. mesto Antonio Krijanovič, 2. mesto Aleksander Mulh, 3 . mesto  Nik Božiček

Dečki 7 let:

  1. mesto Pejo Krijanović, 2. mesto Martin Porenta, 3. mesto Nik Čoš in Žiga Jereb, 5. mesto David Kastelic

Dečki 8 let:

  1. mesto Jurij Jereb, 2. mesto Kris Horvat, 3. mesto Nik Hrovat Vidmar in Filip Zupančič

Dečki 9 let:

  1. mesto Žan Šmajgert, 2. mesto Žiga Šmajgert, 3. mesto Nej Čoš in Anej Omahen, 5. mesto Timotej Marolt, Aleksej Von Achman Golub in Maksim Mulh

Dečki 10-12 let:

  1. mesto Filip Marn, 2. mesto Jan Omahen

Dečki nad 12 let:

  1. mesto Tibor Jože Rozina

Balinanje:

  1. mesto Nik Hrovat Vidmar in Klara Vidmar, 2. mesto Kris Horvat in Katja, 3. mesto Filip Zupančič in sestra.

Pari v borbah so bili:

Nik Jereb in Tim Hrovat Vidmar

Nik Božiček in Antonio Krijanovič

Pejo Krijanovič in David Kastelic

Verica Krijanovič in Pejo Krijanovič

Mojca Maršič in Tibor Jože Rozina

Aleksandar Rudolf Gagič, Ulrich Vrhovec in Anej Omahen

Nik Hrovat Vidmar, Filip Zupančič in Jurij Jereb

Žan Zupančič in Zupančič

SLIKE

Darja Podpečnik